top of page
Digital Work Life

İklim Fiinansmanı

Şirketlerin sürdürülebilirlik bağlantılı finansa kolayca erişimini sağlarken işletmeler ile finans kurumları arasındaki boşluğu kapatarak, şirketlerin sermaye kazanırken sürdürülebilirlik uygulamalarını teşvik etme fırsatı sunuyoruz.

Emisyonlarınızı takip edin

Çevresel performansa bağlı kredi sürdürülebilirliğinin sağlanması için düzenli emisyon izlemeyebilmek önemlidir. Captanomy gösterge panelleri ile emisyonların takibi yapılarak, şirketler iyileştirme alanlarını belirleyebilir ve karbon ayak izlerini azaltmak için önlemler alabilirsiniz.

2

Yapay zeka destekli önerilerle harekete geçin

Platformumuzda yer alan yapay zeka destekli önerileri kullanarak karbon ayak izlerini azaltmak için adım atabilirsiniz. Emisyon verileri üzerinden, platform yapay zeka algoritmalarını kullanarak özelleştirilmiş öneriler sunuyoruz. Bu önerileri uygulayarak, şirketler sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmak için önemli ilerlemeler kaydedebilirler ve aynı zamanda maliyet tasarrufu ve artan verimlilikten faydalanabilirler.

3

Yeşil finansman başvurusu yapın

Captanomy'nin ortak bankalarıyla platformu terk etmeden kolayca finansman başvurusu yapabilirsiniz. Sorunsuz entegrasyon sayesinde, captanomy platformu şirketlere başvurularını tamamlama imkanı sunar, başvurularının kabul edilmesinden kredi kararına kadar tüm süreç online olarak gerçekleştiribilirsiniz. Bu basitleştirilmiş yaklaşım, zaman ve çaba tasarrufu sağlarken, şirketlerin sürdürülebilirlik inisiyatiflerini desteklemek için rekabetçi finansman seçeneklerine erişim sağlamasına olanak tanır."

4

Captanomy ile raporlamaya devam edin

Captanomy ile raporlama sürecine devam etmek, şirketlerin son sürdürülebilirlik performanslarını yatırımcılara, borç verenlere veya raporlama gerektiren herhangi bir paydaşa kolayca bildirebilirsini. Captanomy platformu sayesinde, şirketler sürdürülebilirlik performanslarını izleyebilir ve raporlayabilirler, bu bilgiyi başkalarıyla paylaşmak da daha kolay hale gelir. Bu, paydaşlarla güven ve şeffaflık inşa etmeye yardımcı olurken aynı zamanda bir şirketin sürdürülebilirlik konusundaki taahhüdünüzü gösterin

Partner Kuruluşlar

EBRD-blue-logo-long-E.png
qnb .png
is bankasi logo.png
bottom of page