top of page
Cargo Ship at Sea

Tedarik Zinciri Yönetimi

Tedarik zinciri sürdürülebilirliğinizi ESG denetimi ve karbon muhasebesi çözümlerimizle güçlendirin. captanomy ile ESG performansını denetleyin, Kapsam 3 emisyonlarınızı azaltın ve tedarik zincirinizdeki karbon ayak izinizi kesin. Platformumuz, tedarikçi katılımını kolaylaştırır ve ölçeklendirmede tedarikçi emisyonlarını azaltmaya yönelik ilk çözümü sunar.

Tedarikçilerinizi davet edin

Satın alınan ürünlere bağlı emisyonları ölçmek için Tier 1, 2 ve 3 tedarikçilerinizi belirleyin ve onları captanomy platformuna davet edin.

Tedarikçileriniz için kolaylaştırılmış veri girişi

Platforma davet edildikten sonra, tedarikçilerin onboarding işlemini gerçekleştiriyoruz, sorularını yanıtlıyor ve sorunsuz veri toplama için ERP programlarına entegre ediyoruz.

ESG raporlama çerçevesi seçin

Seçtiğiniz tedarikçilerden veri talep etmek için çeşitli gönüllü veya zorunlu ESG çerçeveleri arasından karbon muhasebesi çerçevesi seçebilirsiniz.

Tedarikçilerinizi yönetin ve CO2 azaltımını belirleyin.

Seçtiğiniz raporlama çerçevesi kapsamında tedarikçilerinizin Tedarik Zinciri Gösterge Tablolarında iyileştirme alanlarını belirleyerek, emisyonları azaltmak için harekete geçebilirsiniz.

bottom of page